Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

7 lipca 2019

Chcesz kupić kontener otwarty? Wejdź na http://tinyurl.com/yy8f3rk7

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy częstokroć używane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]