Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

26 września 2023

Więcej informacji o ofercie producenta drzwi drewnianych.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, że jej pracownicy zapewniają odbiorcom wysoką jakość sporządzanych produktów i usług. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale też ich niezawodność, uzyskane za sprawą wykorzystania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: całkowitej wygody eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości, a także satysfakcji użytkownika.

Czym cechują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych charakteryzuje się dużą dbałością o jakość własnych produktów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających klientów poszukujących wytrzymałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – efektywnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest istotne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowy, atrakcyjny design. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są wyłącznie z materiałów najwyższej klasy, wobec tego zachowują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Drzwi drewniane – wszechstronna obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze kontaktów z klientem. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol może liczyć na darmową konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi oraz pomiar w domu, co da pewność, iż montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego szkicu, perfekcyjnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich szerokości.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]