Kolczyki z ametystami

18 maja 2018

Zamów biżuterię z ametystami na http://tinyurl.com/y7zyreez

Jedną z najpiękniejszych odmian kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz Montanie, Maine, Georgii i Arizonie, a także w kilkunastu innych państwach, np.: Japonii i Mozambiku. Ze względu na oryginalną purpurowo-fioletową barwę, jest bardzo popularnym kamieniem szlachetnym wykorzystywanym w branży jubilerskiej. Kolczyki i pierścionki z ametystami znajdziesz na ametysty.com.pl.

Biżuteria z ametystami – doceniana od wieków

Ametysty były umieszczane w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała na przykład Katarzyna II Wielka. Umieszczany był w berłach władców brytyjskich. w XXI wieku, znaleźć go można w pierścionkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie wygląda jako uzupełnienie wieczorowych sukni. Aby delikatnie rozświetlić twarz, warto założyć srebrne kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej wybrać większy element, taki jak oprawiony w srebrze ametyst na srebrnym wisiorku.

Właściwości biżuterii z ametystami

Ametyst nazywany jest kamieniem harmonii. Z tego powodu biżuterię z tym wyjątkowym kamieniem możemy z powodzeniem nosić nie tylko ze względu na piękny kolor i walory estetyczne, ale również z powodów natury metafizycznej. Część kobiet, nosząc broszkę z ametystem przez dłuższy czas, odczuwa spokój i zapomina o problemach. Na temat energii tego kamienia ozdobnego najlepiej wyrobić sobie własne zdanie.