Kolczyki dla dzieci

27 maja 2018

Chcesz nabyć biżuterię dla dzieci? Wejdź na http://bit.ly/2ethWPH

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto sprawić pociechom ich własne akcesoria. Dobrym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się produkty ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Najważniejszym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie zaczepiła nim o ubranie. Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać skromnie i niezbyt elegancko – wybierajmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dzieci

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i kokardki. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują różne odcienie różu, a także fiolet, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.