Hurtownia gadżetów reklamowych – zamów wszystko w jednym miejscu

26 sierpnia 2020

Biznes nie obejdzie się bez działań marketingowych. W dzisiejszych czasach reklama przybiera rozmaite formaty: rozpowszechnia się ją w prasie, na portalach społecznościowych i w internecie. Jednakże w dalszym ciągu nie porzuca się standardowych nośników reklamy, m.in. ulotek lub kalendarzy. Wykorzystuje się też jeszcze jeden model działań marketingowych, który potencjalni konsumenci niezmiernie sobie cenią – promocję poprzez gadżety.

Dlaczego klienci cenią sobie gadżety reklamowe?

Klienci i nasi ewentualni współpracownicy lubią wszelkiego rodzaju gadżety, ponieważ (w odróżnieniu do innych form reklamy) są one namacalnym przedmiotem, który niejednokrotnie jest bardzo praktyczny, dlatego wykorzystywany jest dłużej. Ciężko spotkać kogoś, kto odmówi przyjęcia w banku czy w kancelarii parasolki lub ołówka. Są to przecież rzeczy, które zawsze warto mieć ze sobą. A co najistotniejsze – ten przedmiot nic nie kosztuje! Tymczasem wykorzystując raz za razem taki gadżet, klient przez cały czas obcuje z logotypem marki, od której go dostał, co sprawia, że w konsekwencji zapada mu ona głęboko w pamięć.

Hurtownia gadżetów reklamowych – sitodruk tekstyliach oraz tworzywach sztucznych

Sitodrukpozwala na nadruk zarówno na tekstyliach, powierzchniach drewnianych, jak i tworzywach sztucznych, dlatego też jest jedną z popularniejszych metod używanych w trakcie personalizacji gadżetów reklamowych. Najczęściej zamawianym gadżetem z tkaniny, jest naturalnie odzież promocyjna – zwykle nanosi się firmowe logo na koszulki, a też na polarach, kamizelkach oraz czapkach. Poza tym można nanieść logo na torbie zakupowej, szlafroku i etui na klucze. Jeśli poszukujemy ogromnego asortymentu przedmiotów do nadruku, warto zajrzeć na ofertę hurtowni gadżetów reklamowych. Na jednej stronie można wtedy zamówić nie tylko koszulki i inną odzież z nadrukiem, ale również m.in apteczki, breloczki lub termosy, co skróci czas organizacji każdej kampanii promocyjnej.