Gdzie kupować książki – wybierz księgarnię internetową?

17 listopada 2022

Zapraszamy do księgarni internetowej - tu zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Czytanie książek upiększa życie i jest znakomitą odskocznią od naszych stresów. Pomimo rozwoju w XX w. mocnej konkurencji jakimi są kino, internet oraz telewizja, książki wciąż będą istotnym elementem naszego życia, bo także dzisiaj rodzice na ogół starają się, żeby ich dzieci sporo czytały.

Czytanie to najlepsza metoda na rozszerzanie słownictwa

Obecnie książki nie są najtańszym hobby, szczególnie z tego powodu, że po pandemii z 2020 roku cena papieru dostrzegalnie się podniosła. Ale nie oznacza to, że powinno się przestać kupować tradycyjne książki, całkiem porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko w telewizji. Trudno przytoczyć wszelkie benefity jakie daje systematyczne oddawanie się książce. Lektura przed spaniem pozwala łatwiej się zrelaksować i przynosi oczom wytchnienie od negatywnego oddziaływania niebieskiego światła emitowanego przez wszechobecne ekrany smartfonów, tabletów i telewizorów. Daje to dobry sen, co przekłada się na po prostu lepsze samopoczucie. Częste oddawanie się lekturze to również najlepsza metoda na rozszerzanie słownictwa, a więc lepsze wyrażanie swoich myśli w rozmowie twarzą w twarz i na piśmie. Książki rozszerzają też horyzonty, bo pozwalają poznać poglądy oraz pojmowanie świata osób z innych kręgów religijnych, kulturowych czy politycznych.

Hurtownie książek i księgarnie online – ogromna oferta i dogodne zniżki

Coraz więcej trudności sprawia obecnie kupowanie nowych publikacji w tradycyjnym sklepie. Drobne rodzinne księgarnie likwidują się z uwagi na bardzo wysokie koszty ich prowadzenia. Natomiast markety w swojej ofercie posiadają tylko utwory kultowych autorów, gdyż jest to towar, który prędzej czy później znajdzie nabywcę. Miłośnikom mało znanych publikacji, nieustannie wypatrującym nowinek i radujących się z lektury publikacji początkujących pisarzy, pozostają zakupy w księgarniach online, często oferujących też sprzedaż hurtową. Nabycie książek w sieci jest niezmiernie wygodne i zwykle o wiele tańsze. Księgarnie internetowe często dają spore zniżki (również na nowe publikacje), mają w ofercie książki z niewielkich wydawnictw i bardzo często przy zamówieniach powyżej jakiejś kwoty świadczą wysyłkę bezpłatnie.

Nasz adres:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa