Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

19 czerwca 2018

Dowiedz się więcej o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie oraz inne materiały. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo bez wątpienia rzadko będą wyjmowane ze szkatułki. Z tego powodu kupując biżuterię warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, klipsy czy bigle. Który typ okaże się trafionym pomysłem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i świetnie wyglądają.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – są wysokie, zatem dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy przy tym zaznaczyć, że kobiety o nieco odmiennej buzi też mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą właściwy wzór.

Kamienie na biglach ze szlachetnymi minerałami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych kamieni – wszystko zależne jest od kosztów ich pozyskania oraz wyobraźni twórcy. Szczególną popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To rzecz własnych upodobań – niekiedy lepiej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]