Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

18 listopada 2019

Chcesz zamówić derkę? Wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to specjalne okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można obecnie kupić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]