Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

15 czerwca 2019

Na http://tinyurl.com/y56fs739 znajdziesz więcej szczegółów o Renault części Kraków

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]