Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

2 lutego 2019

Zamów czapraki dla koni

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców świetnie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli potrzebujesz kupić najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]