Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

20 kwietnia 2020

Na https://obraczki.net.pl znajdziesz jubilera Kraków na miarę Twoich potrzeb

Wraz z ożywieniem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci odnajdziemy prawie wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego pierścionka, broszki czy wisiorka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, by mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy planujemy nabyć obrączki bądź pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru lub zrobi nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej porady jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, pokaże aktualne trendy we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą inne usługi. Kluczową z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i po mistrzowsku zreperuje go w swoim warsztacie. Poprawi też obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś unikatowy podarunek, albo mamy swój pomysł na zawieszkę czy też pierścionek, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu mamy niekompletną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]