Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

30 marca 2023

Potrzebujesz etykiet na butelki? Sprawdź superbutelki.pl.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej początku najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na ślub, urodziny lub osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też stać się w interesującą pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o dacie i miejscu wesela, słowa podziękowania lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych barwach oraz wzorach, zatem bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – ozdabiaj domowe przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę przetwarzasz soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej butelki. Ponadto flaszki można także oznaczać używając wielokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]