Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

30 maja 2018

Sprawdź, gdzie kupić łańcuszki celebrytki, wejdź na http://tinyurl.com/gsmwm4j

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, że każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem niepokorności oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]