Biżuteria z koralem

7 czerwca 2018

Sprawdź, gdzie kupić biżuterię z koralem

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Kamień korala najczęściej spotykany jest w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Jak biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego właściwości redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, wolne od leków.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]