Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

7 czerwca 2019

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Dla kogo namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Atuty namiotów imprezowych

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również kilka kolorów maskownic.