Bagażniki dachowe – niezbędne w czasie wakacji

4 października 2019

Nie szukaj już więcej! Tu zaopatrzysz się w bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, rdzę czy uszkodzenia. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest proste i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Przewożenie bagażu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]