Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

15 marca 2021

Jeśli szukasz balonu do wina, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]