Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

4 sierpnia 2022

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę wypraw górskich w rozsądnej cenie.

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym pewne i rzetelnie przygotowane wycieczki pod opieką kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Przygotowujemy wyprawy, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]