Obsługa prawna firm – prawo handlowe, podatkowe i administracyjne

12 marca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako zespół prawników – radców prawnych i aplikantów radcowskich – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc pomoc prawną korzystamy z szerokiego doświadczenia zdobytego w okresie wieloletniej praktyki zawodowej.

Doradztwo prawne dla osób prywatnych

Klienci indywidualni przychodzą do naszych prawników z zadaniami prawnymi związanymi z rozwodami, alimentami i kontaktami. Współpraca w takich sprawach polega głównie na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb stosownego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jakkolwiek w zależności od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze zakończenie sprawy oraz zmniejszą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasza kancelaria pomaga w przygotowywaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy obsługę prawną w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla firm i spółek. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, oferujemy pomoc prawną z zakresu prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa handlowego czy praw pracowniczych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując odpowiednie rozstrzygnięcia prawne, także w niecodziennych sprawach.