Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

26 grudnia 2019

Oferta nauki rysunku Kraków w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono bowiem, że nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania wyobraźni, umiejętności manualnych i wrażliwości. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Katowice. Nie brakuje również kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]