Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

4 czerwca 2020

Na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ poznasz najlepszą ofertę kursu rysunku architektonicznego

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność wpływa mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale też wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]