Agencja – organizacja imprez

25 maja 2018

Agencja eventowa KlapsArt zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju imprez firmowych.

Nasza oferta zawiera również warsztaty dla dzieci. Jeżeli nie masz pomysłu, jak zorganizować przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Nauczycielom chętnie udzielimy pomocy przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci pochodzących z różnych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych wydarzeń nie jest Twoją silną stroną, a zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – zaślubiny ukochanej osoby, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których urządzisz niezapomniane przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania ze stanem wolnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Często gościmy na dużych i małych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla oka i ucha na każdą okazje, z wielką chęcią zaplanujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony www!