Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

29 sierpnia 2021

Automatyczne księgowanie faktur - uzupełnij swoją wiedzę!

Prowadzący własne przedsiębiorstwa stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych albo językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za wykonanie usługi żąda wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]