Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

21 października 2018

Na wibroterapia.com znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, wykrawalnię, dział elektroniki i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]