Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy portalu Napieraj.pl

10 listopada 2018

Wszystko o marce Vitberg - uzupełnij swoje wiadomości!

Co o wibroterapii sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało człowieka mają wibracje?

Urządzenia firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od wielulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim mieszkaniu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Relaks lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]