Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

18 października 2018

Szukasz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na polakuleczsiesam.pl

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zauważył, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Dodatkowo użycie programu do relaksacji polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, iż jest to dzieło rodzimej marki. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]