Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

17 maja 2018

Szukasz fachowego doradztwa polskiego psychologa UK? Skieruj się na https://psychoterapia-uk.pl

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Aktualnie zjawisko emigracji jest nieco mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się właśnie w UK. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii wywołuje szereg utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach oraz wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z bliskimi często powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą również kłopoty z otrzymaniem etatu czy nawiązaniem trwałych przyjaźni z. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339