Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

17 listopada 2018

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Nogi, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Przy użyciu tych elementów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]