Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

16 maja 2018

Nasze włosy często są obecnie zagrożonezgubnym wpływem zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Należy je pielęgnować poprzez używanie kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami są poważne, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze problemy i zalecić właściwą kurację.

Znajdź trychologa w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, może zaproponować nam przeróżne procedury wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi procedurze anti-aging, pozwalającej cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także efektywne sposoby pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.