Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

22 listopada 2018

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, ból szyi i ramion czy uczucie obciążenia nóg. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]