Nie masz czasu gotować? Dieta z dowozem to usługa dla Ciebie

16 maja 2018

Dbałość o dietę i aktywność fizyczna to obecnie bardzo popularne tendencje. Zdrowe jedzenie aż w 70 procentach stanowi o utracie kilogramów – w cyklu wyszczuplania sylwetki ma więc zasadnicze znaczenie. Zobaczmy zatem, czy usługa diety z dostawą może być sojusznikiem w pozbyciu się okropnych fałdek.

Dieta z dowozem – dla osób dbających o smaczne posiłki

Dieta z dowozem to tzw. catering dietetyczny – polega na dowożeniu konsumentom pudełek z posiłkami na cały dzień. Jedzenie można swobodnie dobrać do indywidualnych wymagań. W menu znajdziemy na przykład dania z obniżoną zawartością glutenu, wspomagające dietę bez laktozy, jak również wysokokaloryczną. To rozwiązanie stworzone dla osób dbających o smaczne posiłki oraz żywiących się zgodnie z dietą roślinną. A jeśli nie jesteśmy pewni, jaki plan żywieniowy nam pasuje, jest także możliwość skorzystania z sugestii eksperta ds. żywienia, który opracuje osobistą dietę, która polepszy stan naszego zdrowia.

Dieta z dostawą – budyń jaglany czy tortilla z ziemniakami

Stworzone przez dietetyka dania są apetyczne i warto z nich skorzystać. Przykładowy obiad to gulasz z ciecierzycą i sajgonki ze szpinakiem. Otrzymanie indywidualnej diety z dowozem jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko odwiedzić stronę internetową i określić wariant pakietu. Potrzebne jest także uzupełnienie danych osobowych oraz wybór godziny dostarczenia pakietów. Za dietę zapłacimy przez internet.