Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

26 stycznia 2021

Znajdź maseczki wielokrotnego użytku.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, kompletnie zmieniła nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do kina bądź przychodni, gdzie z reguły spotykamy większe tłum ludzi, winniśmy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Trwała mini przyłbica ochrania podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, tzn. kryje nos oraz usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są wytrzymałość, wygoda oraz dosłownie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto może korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia bądź regularnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej stosowanie przez parę godzin nie drażni. Młodzież z pewnością doceni także to, że działa ona z funkcją FaceID.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]