Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

25 maja 2018

Mocne i perłowe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety mnóstwo czynników zewnętrznych atakuje nasze szkliwo i sprawia, że staje się ono żółte. Nie zawsze domowe środki wybielające działają efektywnie. Jak odzyskać zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – przywróć piękny uśmiech

Czyszczenie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (lakiery, pasty, nakładki), nie zawsze są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najbardziej popularne? Lekarze szczególnie polecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia zauważalne rezultaty już po trzech zabiegach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów metodą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie za pomocą specjalnego wzornika ustala się odcień zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub całość uzębienia. Istotny jest także dobór właściwego PH żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny minimalizując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o 15 odcieni, rezultaty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy unikać barwiących napojów i potraw przez co najmniej kilka dni. Świetne efekty przynosi również wybielanie zębów przy pomocy lampy LED.