Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

25 października 2018

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są przychylnie opiniowane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak również przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego zestawu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]