Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

20 października 2018

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, stres, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]