Blog „Testy outdoorowe” testuje funkcjonalność zestawu do wibroterapii Vitberg

17 grudnia 2019

Więcej na temat marki Vitberg na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, nóg oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]