Badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, operatorów

22 lipca 2018

Chcesz dowiedzieć się, jak zamówić badania operatorów Bielsko Biała? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na http://www.bielskobadania.pl

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej trudni się przeprowadzaniem psychotestów badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Usługi Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Naszymi klientami są kierowcy samochodów, operatorzy: wciągarek, walców, ładowarek, koparek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych maszyn. Oferta naszych usług obejmuje między innymi badania kierowców po kolizji. Oprócz tego jest również skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowniczych; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Dla Państwa wygody realizujemy testy we wczesnych godzinach porannych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dokładny zakres usług zamieszczony jest na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasz adres:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]