30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

4 sierpnia 2019

Więcej o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]