Srebrne kolczyki – największe zalety

25 maja 2018

Jeśli chcesz zamówić kolczyki srebrne, skieruj się tu

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców biżuterii materiał. Nie może to jednak dziwić, bo naprawdę ma mnóstwo zalet. Jego ceny są o wiele mniejsze niż wielu innych kruszców, a jest metalem szlachetnym, co oznacza, że nie rdzewieje i długo nie traci swoich właściwości. Srebrne kolczyki są też cenione z uwagi na komfort ich noszenia – znacznie zmniejszają wszak ryzyko pojawienia się infekcji. Jako iż są bardzo interesującą opcją dla szukających niestarzejącej się oraz wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów o tym, w jakich miejscach je kupować oraz jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – garść wskazówek

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy wyszuka coś dla siebie – zarówno fani tradycyjnych rozwiązań, jak i panie, które bardziej wolą eksperymentalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze więc zorientować się, co proponują nam poszczególne sklepy. Trafionym rozwiązaniem z całą pewnością okaże się kupno w internecie – zwłaszcza, jeśli zamierzamy wybrać oryginalne projekty srebrnych kolczyków.

Jak konserwować srebrne kolczyki?

Pomimo wielu zalet, srebro wykazuje także gorsze strony. Najważniejsze jest to, iż srebrne kolczyki po pewnym czasie ciemnieją. Łatwo tego uniknąć często czyszcząc je odpowiednimi środkami i trzymając w zamkniętych pudełkach. Pod żadnym pozorem nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji detergentów, bo są w stanie uszkodzić delikatny metal.