Najpopularniejsze srebrne kolczyki

20 maja 2018

Więcej o srebrnych kolczykach na http://tinyurl.com/y937wvju

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez panie akcesoriów. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym leży sekret, że są tak często wybierane, a także w jakich miejscach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych kształtach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie wysmuklają szyję. Sprzedawane jako wysadzane kosztownymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je popatrzmy na numer próby oraz technologię ich wykonania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się doskonale, musimy skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia. Powinno się przecierać je często miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno naruszają delikatną powłokę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w e-sklepach, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite promocje. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.