Produkcja jednorazowej odzieży roboczej – o Global Food Hygiene

30 stycznia 2022

Chcesz kupić jednorazową odzież ochronną? Odwiedź tę stronę.

Sektor spożywczy musi spełnić restrykcyjne normy w każdej fazie produkcji. Stąd nadzwyczaj istotne jest, aby pracownicy fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności byli wyekwipowani w najwyższej jakości ubiór ochronny, zatwierdzoną do wykorzystywania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie produkty m.in. w Global Food Hygiene – krajowego producenta oraz dystrybutora odzieży roboczej.

Najważniejsze wyroby wytwarzane przez Global Food Hygiene

Spółka Global Food Hygiene istnieje na polskim rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pomogły jej w 2020 roku zdobywać też rynki zagraniczne. Obecnie w asortymencie firmy znajdują się moduły odzieży ochronnej, takie jak obuwie, kombinezony, kominiarki i czepki, maski wielowarstwowe, w tym również te osłaniające zarost oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania. Jednym z istotnych wyrobów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane osobiście przez zespół ekspertów marki i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może pochwalić się bazą przeszło 800 klientów, którzy jej zaufali. Produkcja również przedstawia się efektownie – z linii produkcyjnej schodzi miesięcznie circa 700 tysięcy fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży roboczej – nieustający rozwój

Wypada zaakcentować, iż Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, nie tylko odnośnie różnorodności dostarczanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma kładzie nacisk na ciągły rozwój, implementując oryginalne rozwiązania, jak i ulepszając infrastrukturę spółki (m.in. rozbudowując hale magazynowe oraz produkcyjne), co przyniosło jej liczne prestiżowe nagrody. Kluczowym zamysłem Global Food Hygiene jest zintegrowanie części procedur oraz ścisła kooperacja pomiędzy oddziałami spółki, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum wydajności w wypełnianiu zamówień tak, by docierały one do klientów w przeciągu jednego dnia.

Nasz adres:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]