Skrzynka telekomunikacyjna – rodzaje i zastosowanie

9 lutego 2019

Jeśli chcesz kupić skrzynkę teletechniczną, koniecznie wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – funkcjonalna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana ze wzmocnionego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, a także urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się ważne przewody – np. kable koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, wejścia optyczne. Moduły wewnątrz skrzynki można przyłączyć na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne wymiary

Kluczowym czynnikiem jest także ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do wnętrza szafki. W tym celu stosuje się specjalistyczne zasuwy. To istotne również w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie zapominajmy także o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – w tym celu wykorzystuje się dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]