Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

8 listopada 2021

Na ultrarobotics.pl dowiesz się wszystkiego o dystrybutorze silników elektrycznych.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory i przekładnie od cenionych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się rewelacyjną solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a z racji możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics dostarcza też produkty Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]